Eluoskused

Tegemist on kursusega, mis on mõeldud neile, kellel on läbitud KPK ja KHK. Seega on siin kursusel osalejatel ettekujutus sellest, kuidas käitumist saavutada ja kuidas käitumisi tugevdada ning nõudmisi tõsta. 

Kursuse sisu saavad suuresti määrata omanikud, kes kursusele tulevad. Seetõttu - anna teada, milliste teemadega soovid enam tegeleda!
Varem oleme kursuse käigus harjutanud teiste koerte seas liikumist, ustest käimist, lõdvestumist, võõrastesse inimestesse  neutraalselt suhtumist jm.


Grupis on kuni 4-5 koera. Treeningtsükkel kestab 4 nädalat.
Mürgel Soomaal kanuutamas 2009.a.


Enesekontroll

Enesekontrolli kursuse käigus teeme erinevaid harjutusi, mis aitavad omanikul jälgida koera käitumist. Samuti jälgime omaniku käitumist, sest sageli on just omaniku käitumine see, mis asjad "hägusaks" ajab ja koer proovib saada rutem ja rohkem, kui oleks ohutu või omanikule meeldiv.
Harjutame liikumisi, mängime, harjutame rahunemist.
Kursus on 4-tunnine.
Grupis on kuni 4 koera.

Trikikoolitus

Mõeldud nii noortele kui vanadele koertele. Kui koer on omandanud piisavalt korralikult head kombed, siis jäävad nad tihtipeale koju. Olgu siis põhjuseks, et  mitmendat korda kuulekuse kursusele ei soovi minna või ei taha koeraspordiga tegelda. Siiski sooviks paljud oma koeraga regulaarselt midagi toredat koos ette võtta.
Senised trikikursused on olnud väga edukad. Seda kindlasti tänu tublidele koertele ja omanikele, kes on tubli tööd teinud. Jõulueelsel trikikursusel õppisid koerad uksi kinni lükkama, käpaga kella helistama, omanikuga rääkima jm toredat tegema.

Selleks, et osaleda kursusel, peaks omanikul olema koeraga hea kontakt.  Kui oled huvitatud, siis anna endast kindlasti teada! 
Grupis on 4-5 koera. 
Treeningtsükkel kestab 4 nädalat.  

Mäng ja reeglid

Mängukoolitusel paneme erilist rõhku mängulustile, ohutusele ja reeglitele. Kuigi alguses võib tunduda neid võimatu ühendada, aitab koolitus näha, kuidas seda teha. Koolitus on energiline, aga kontrollitud. Me õpime jälgima koera ärrituvuse taset ja lõpetama mängu enne, kui ta "üle keeb".
Kursusele on oodatud õpihimulised inimesed, aga ka koerad, kes ei oska veel hästi inimesega mängida. Selle kursuse järel olete tõenäoliselt leidnud mängud, mis teile mõlemale sobivad.

Grupis on kuni 5 koera.