22.veebr ja 23.veebr Nina Ottossoni mänguasjatunnid Kristina Mägi 16. veebr


E 22. veebruaril kl 18-18.55 ja T 23. veebruaril kl 20.05-21.00  on võimalik neid  mänguasju (12 näidist) oma käega katsuda ja lasta neid oma koeral proovida.  (Üritus toimub Tartu Kultuuritehases kutsikatundide ruumis)
Korraga (ühe tunni vältel) saab näidiseid proovida maksimaalselt 4-5 koera (sõltuvalt koerte suurusest).
Osalemiseks on vaja, et koer oleks nõuetekohaselt vaktsineeritud ja terve. Samuti on oluline, et osalejad koerad poleks teiste koerte ja inimeste suhtes agressiivsed (ja toidu kaitsjad).
Kui oled üritusest huvitatud, siis anna palun 18. veebruariks endast meilitsi teada! Kohtade arv on piiratud.

Kaasa on vaja võtta (mitte väga pisikeseks) valmis lõigutud  maiuseid. Osadesse mänguasjadesse saab panna söögikrõbinaid, osadesse oleks hea panna suuremaid ja lõhnavamaid maiuseid, mis  väga ei määriks (juust/ viinerid/ kanapallid/ keedetud ja kuivatatud maks vms)

Osalemistasu on 50.-. Kui tellid kohapeal vähemalt ühe mänguasja, mille eest tasud kohapeal sularahas või mobiilimaksega, siis  on osalemine tasuta. Mänguasjad saab kätte umbes nädala jooksul. (Hinnakirja leiab siit, et oleks orienteeruvalt teada, mis mänguasjad maksavad.)

Kui Sa ei saa mingil põhjusel oma koera kaasa võtta, võid ka ainult ise vaatama tulla! Saad näha, kuidas teiste koerad töötavad ja võid tellida oma koerale sobiva mänguasja! Ilma koerata osalemine on 25.-. Kui tellid vähemalt ühe mänguasja ja maksad selle eest kohapeal sularahas või mobiilimaksega, siis on osalemine tasuta.

Kommentaarid: 0

Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri: