3. kutsikatund on toimunud Kristina Mägi 16. veebr

Huvi kutsikatundide vastu on vaikselt, aga pidevalt kasvav ja esimesed huvilised käivad jätkuvalt tublisti kohal. 
Rõõm on tõdeda, et ikka iga nädal on tulnud 1-2 uut huvilist. Nii oleme jõudnud sinnamaani, kus tuleb peatselt avada 2. kutsikagrupp. Loodame selleni jõuda järgmisel nädalal.

Kutsikaomanikest ja kutsikatest
Kohal käivad kutsikad vanuses 2k kuni (hetkel) 6kuud. 6 kuune kutsikas on ääretult ebakindel, mistõttu sobib sellesse sotsialiseerimisgruppi hästi.
Grupis käivad koos bullterjer, amstaff, bokser, siberi husky, kuldne retriiver, prantsuse buldog, ja kaks segaverelist koera. Koerad on imetoredad ja siiani olnud väga julged kõiki pakutud ülesandeid lahendama.
Kutsikaomanikud on entusiastlikud ja oma kutsikatega rahul: mis saaks olla veel toredam! See on hea algus heale suhtele. Kui nii edasi läheb, siis on oodata rahuldust pakkuvat elu nii koerale kui omanikule. Loodetavasti ei kasva omanike ootused kutsika suhtes kiiremini, kui nende teadmised koeraga suhtlemisest, kutsika kasvatamisest ja sellest, kuidas koerad õpivad. Loodetavasti jätkub neil kannatust luua oma uue sõbraga usalduslikud ja head suhted.

Roki
Eriti tahan meie praegusest grupist kiita Rokit, kes esimest korda tulles oli umbes 50 minutit ainult oma peremehe süles. Ta oli ebakindel ning seda nii inimeste kui teiste koerte suhtes. Praktiliselt kõiki tehtud harjutusi palusin neil kodus proovida, sest klassis polnud ta nõus tulema oma peremehe sülest maha. Juba esimese tunni lõpuks oli ta aga nii maha rahunenud, et uudistas teisi koeri. Teise tunni jooksul suhtles ta juba teiste koertega ja lustis nendega tunni lõpul. Hirmus oli küll, aga tore ka. :) Ja viimases toimunud tunnis oli jällegi edasiminekut märgata. Ta oli suuteline võtma teiste omanike käest maiust. Seda esialgu küll nii, et maius pandi koera ette maha, aga küll jõuab kätte ka aeg, kui ta peost võtab. Tubli Roki! Ja palju jõudu ja kannatlikkust Roki perele!

Kommentaarid: 0

Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri: