Lähiajal algavad kursused Kristina Mägi 21. apr

Osadesse gruppidesse on veel ruumi!
Mais-juunis algavad järgmised kursused:

2. mail kl 18.00 algab Kutsikate sotsialiseerimiskursus. Kursus on mõeldud 2-4 kuustele kutsikatele ja omanikele. Grupis on kuni 7 kutsikat. Osalejad saavad kaasa kirjalikud materjalid. 
Kursus kestab 8 tundi, E, N kell 18.00-18-55, hind 45 €
Sellesse gruppi on veel paar vaba kohta!

4. mail kl 11.00 alustab Kodukoera põhikoolituse (KPK) hommikupoolne grupp. Esimesel korral toimub 2-tunnine loeng ilma koerata.  Kursusele on oodatud kutsikad al. 4,5 elukuust, aga ka täiskasvanud koerad.  Grupis on kuni 6 koera. Osalejad saavad kaasa kirjalikud materjalid.
Kursus kestab 9 tundi, K kl 11-12. Hind 52 €/ 49 €
 Tugevate ja väljakujunenud probleemkäitumistega selle kursuse jooksul ei tegelda. 
Sellesse gruppi on veel paar vaba kohta!


4. mail kell 18.00 algab selle hooaja viimane Kodukoera heade kommete kursus (KHK)
Sellele kursusele on oodatud koerad, kes on lõpetanud Kodukoera põhikoolituse kursuse. Tegeleme asendis vihjele vastamise kiiruse, püsimise, distantsi ja häirijatega. 3-4 viimast tundi toimuvad tänavatel. Grupis on kuni 5 koera. Kaasa saab kirjalikud materjalid. Kursus lõpeb 29. juunil. Kursuse hind on 47 € - (Grupp on täis

4. mail kell 20.05 algab lühikursus Mäng ja reeglid. Kursus toimub 3 kolmapäeval kell 20.05-21.00. Grupis on kuni 5 koera. Kursuse hind: 18 
Sellesse gruppi on veel paar vaba kohta!

5. mail kell 19.05 algab Kodukoera põhikoolituse kursus õhtupoolikul käijaile.  Esimesel korral toimub 2-tunnine loeng ilma koerata.   Kursusele on oodatud kutsikad al. 4,5 elukuust, aga ka täiskasvanud koerad.  Grupis on kuni 6 koera. Osalejad saavad kaasa kirjalikud materjalid.
Kursus kestab 12 tundi või 11 tundi. E ja N kl 19-20 või N kl 20-21 (täpsemat infot loe kindlasti Koolituste lehelt).  Hind 70 €/ 67 €, 11 tundi käijatele 65€ /62 € 
 Tugevate ja väljakujunenud probleemkäitumistega selle kursuse jooksul ei tegelda. 
Gruppi, mis käib koos kuni juuni lõpuni (tunnid kl 20-21), on veel üks vaba koht.
1. juunil kell 19.05 algab Trikitrenn. Trikitrennis õpime mõned lõbusad ja kasulikud uued käitumised. Oodatud on klikkerkoolituse põhimõtetega tuttavad inimesed koos õpihimuliste koertega. Kursus toimub 5 korda kolmapäeviti kl 19.05-20.00. Osalejad saavad kaasa kirjalikud materjalid. Grupis on kuni 5 koera. Kursuse hind on 30€.

1. juunil kell 20.05 algab kursus Eluoskused. Sellele kursusele on oodatud minu juures koolitusel käinud koerad, kellel on raskusi rahunemise ja enesekontrolliga. Teeme erinevaid harjutusi mis aitavad olukorda parandada.  Grupis on kuni 5 koera. Kursus kestab 4 tundi ning lõpeb 29. juunil (22. juunil tundi ei toimu). Kursuse hind on 25€. 

6. juunil kell 18.00 algab Kutsikate sotsialiseerimiskursusKursus on mõeldud 2-4 kuustele kutsikatele ja omanikele. Grupis on kuni 7 kutsikat. Osalejad saavad kaasa kirjalikud materjalid. 
Kursus kestab 8 tundi, E, N kell 18.00-18-55, hind 45 €


20.juuni, 27. juuni, 30. juuni kell 19-20 algab Lõdvas rihmas liikumise koolitus. Kursus kestab 3 tundi. Osalejad saavad kaasa kirjalikud materjalid. Grupis on kuni 5 koera. Kursuse hind 18 €. 


  • Tõsiste ja välja kujunenud probleemkäitumistega tuleb  kindlasti kõigepealt konsulteerida koolitajaga ja võib-olla alustada individuaalkoolitusega. Grupikoolitustel tõsiste probleemide tegelemisega algust teha ei saa.
  • Kui Sa kahtled, kas sobite ühte või teise gruppi,  siis võtke kindlasti ühendust ja arutame läbi.
  • Kõigis gruppides osalemiseks on tarvis eelnevalt registreeruda: krissukk@gmail.com.
  • Enne registreerumist tutvu kursuse sisuga, registreerimise tingimustega ning registreerumiseks saada kogu vajalik info (leiad lehelt Koolitused või Kontakt)

Kommentaarid: 2

Tere, Juuli alguses saabub meie perre labradori kutsikas ning soovin juba varakult uurida koolituste kohta. Nimelt olen huvitatud klikkerkoolitusest ja kuna kasvataja seda omalkäel ei soovitanud alustada siis uuriksin, et kui vanalt peaks alustama ning kas teil on ka tulemas sellesisulist koolitust, mis sobib meie kutsika vanusega. Samuti, mis võiks olla koolituse maht ja hind? Tänud juba ette, Karin
karin, 25. mai 2011
Tere! Klikkerkoolituse põhimõtteid tutvustab hetkel Kodukoera põhikoolituse kursus. Augusti keskpaigast tõenäoliselt algab KPK kursus. KPK kursusel osalemiseks on üldjuhul vanuse alampiir - 4,5 kuud. Hiljem algavate kursuste plaani ei oska hetkel kahjuks veel anda. Kõike kõige paremat Kristina Mägi
Kristina, 25. mai 2011
Email again:
Lisa kommentaar
Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri: